• bilgi@firmalar.net
  • 05324605370

Çeliktaş Hukuk Bürosu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
153 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: a
  • ADRES: Maslak Mahallesi, Taşyoncası Sokak, Ağaoğlu 1453 Sitesi, C13 Blok, Kat 4, Daire 10
  • TELEFON: 9 (021) 294 2679
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hukuk Büromuz Üç Temel Disiplin Üzerine Kurulmuştur GÜVEN, DÜRÜSTLÜK ve ÇALIŞKANLIK
Felsefemiz

Çeliktaş Hukuk Bürosu olarak yaptığımız her işe bütünlük getiririz. Güveninizi kazanmak için yorulmadan çalışır ve onu korumak için daha da çok çalışırız. Bir hukuk ofisi ile müvekkilleri arasında var olan güven düzeyinin, o ofisin başarısını ölçmenin en etkili yolu olduğuna inanıyoruz.

Müvekkillerimizin amansız savunucuları ve onlar adına zorlu müzakerecileriz. Olağanüstü sonuçları mümkün olan en verimli şekilde sunmak için hukuk bilgimizi ve kapsamlı anlaşma yapma deneyimimizi birleştiriyoruz.

Yaklaşımımız

Hukukun sadece seçili alanlar üzerine odaklanmamız, her bir müvekkillerimiz için kişiselleştirilmiş uzman görüşler vermemizi mümkün kılmaktadır. Çeliktaş Hukuk Bürosu’ndan hukuki hizmet danışmanlık hizmeti almak sadece bir hukuk danışmanı, stajyer veya asistan değil, avukatınıza doğrudan erişiminiz olduğu anlamına gelmektedir. Müvekkillerimizin hepsinin daima bir avukata erişimi mevcuttur ve bizi ilk adımızla tanırlar.

Stratejimiz

Stratejimizi her müvekkilin durumuna göre şekillendiririz. Yasal ihtiyaçlarınızı öğrendikten sonra, hedeflerinize ulaşmanız ve sizi en iyi şekilde konumlandırabilmemiz için seçenekleriniz konusunda size stratejik tavsiyelerde bulunmak üzere deneyimlerimizden ve kaynaklarımızdan yararlanıyoruz. Her yasal konunun saygıyla, dikkatle ele alınması ve en kaliteli hizmetin verilmesi gerektiğine inandığımız için zaman ve kaynakları verimli bir şekilde tahsis ediyoruz. Müvekkillerimizin her birine bekledikleri ve hak ettikleri bölünmemiş ilgi ile hizmet veriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.