• bilgi@firmalar.net
  • +90 532 460 53 70
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
108 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ismail zorlu
  • ADRES: Cennetoğlu Mahallesi Yeşillik Caddesi no 228-230 Modeko İş M Kat 4 No 438
  • TELEFON: 0 (538) 452 1212
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30

FİRMA HAKKINDA

Ningbo Hidrotek Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2003 yılında Reverse Osmosis System ile çalışan su arıtma sistemlerinin ana filtresi olan, Membran filtre üreticisi olarak faaliyetine başlamıştır. 2003 yılından 2011 yılına kadar endüstriyel arıtma sistemleri, atık su arıtma sistemleri ve ileri biyolojik arıtma sistemleri ile, ülkemizde ve dünya genelinde, onlarca endüstriyel proje yapmıştır.

Dünya markası olarak faaliyet gösteren bir çok markanın, üretimlerinde kullanılan sularının teminini ve, üretimden çıkan atık suyu çevreye zarar vermemek için atık su arıtma sistemlerini üretmeye ve yeni sistemleri geliştirmeye devam etmektedir.

Evinizde şuan halihazırda bulunan, bir içeceğin ya da Ülkemizde üretimi dolumu yapılan onlarca ileç, deterjan, dezenfektan sektörlerinde, temizlik malzemelerinin üretiminde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

2011 yılından bu güne kadar evsel su arıtma sistemleri çözümleri üreten ve dağıtımını gerçekleştiren firmamız, Tezgah altı su arıtma sistemleri, Tezgah üstü arıtma sistemleri, arıtmalı sebil, bina girişi yumuşatma sistemleri ve çok daha fazlasının üretiminde dağıtımında ve servis kapsamı sağlama konusunda, Sektördeki en eski firmalardan biri olmanın vermiş olduğu tecrübe ile, Hidrotek garanti kapsamı ve dayanıklı ürünlerini sizlere sunuyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.