Kurumsal | FİRMALAR.NET

MESAFELİ TAŞIMA SÖZLEŞMESİ

Bu metin, FİRMALAR.NET sitesinin kullanım şartlarını içerir.
 
1-Şartların Kabulü : FİRMALAR.NET sitesine girmekle FİRMALAR.NET'in kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.
 
2-Fiyatlar: FİRMALAR.NET'de ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme yada üyelik içeriklerinde sunulan hizmetleri değiştirme hakkı tamamen www.FİRMALAR.NET' e aittir ve kendinde gizli tutar. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır.
 
3 - FİRMALAR.NET sadece bir buluşma noktasıdır: Sitemiz, firmalar için bir ticaret platformu sağlamaktadır, ancak sitedeki taleplerin doğruluğundan, sitede satıldığı duyurulan malların/hizmetlerin kalitesinden, güvenliğinden, yapılan bir ticari anlaşmada tarafların yükümlülüklerini yerine getirmesinden sorumlu tutulamaz.
 
4-Bilgileriniz : Bilgileriniz; kayıt sırasında FİRMALAR.NET'e girdiğiniz veri, metin, bilgi, fotoğraf, grafik, imaj vb. den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu tamamen kullanıcılara aittir, FİRMALAR.NET bilgilerin online dağıtımında rol oynar. FİRMALAR.NET'e veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde FİRMALAR.NET bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırabilir. FİRMALAR.NET'e bırakılan bilgileriniz diğer kullanıcıların kullanımına açıktır.
 
4.1-Kayıt şartları: FİRMALAR.NET'e kaydolmanız halinde a) Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi, b) üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. FİRMALAR.NET, bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı iptal edebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.
4.2-Kullanıcı Adı ve şifre : Kayıt sırasında sizden bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmanız istenmektedir. Kayıt işlemi tamamlanınca a)Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda FİRMALAR.NET'i uyarmak, b) Siteyi ziyaret ettikten sonra browserı kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden FİRMALAR.NET' in sorumluluğunda değildir.
 
4.3-Bilgileriniz Hakkındaki Kurallar : FİRMALAR.NET'deki bilgileriniz ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptığınız ürünlerin, yayınladığınız mesajların, web sitenizde bulundurduğunuz bilgilerin, a)Sahte, çalıntı olmaması, b)Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, teklif hakkı vb haklarının çiğnememesi c)Yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası vb.) d)Pornografi veya çıplaklık içermemesi e)Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ve f)Site üyelerine istenmeyen (spam) mailler gönderme amacıyla kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız.
 
5-Bize Verdiğiniz Haklar : Bize bilgilerinizi her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, sergileme hakkını vermiş sayılırsınız.
 
6-Gizlilik : FİRMALAR.NET, 5. maddede verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.
 
7-Sistemin işleyişi : FİRMALAR.NET sitesinin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerini işleyişini herhangi bir yazılım, alet vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.
 
8-Kuralların ihlali durumunda ne olur? : FİRMALAR.NET, uyarı mesajı gönderebilir, sitede yayınladığınız mesaj/haber/ürün ve diğer bilgileri geçici veya devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, yasal yollara başvurabilir.